fbpx

2020

2020

Grudzień

Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu w ramach projektu „Wsparcie Medical Inventi S.A. w przygotowaniu stadium wykonalności i wniosku do programu EIC Accelerator Pilot” w ramach Poddziałania 2.3.6 Granty na Eurogranty.

Rozpoczęto współpracę z wybitnymi polskimi naukowcami w obszarach medycyny, strategicznych z punktu widzenia FlexiOss®. Naukowcy ci weszli w skład Rady Naukowej Medical Inventi S.A.

2020

Listopad

Zakończenie rzeczowej realizacji projektu Medical Inventi w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne POIR dotyczącego uruchomienia innowacyjnej linii technologicznej.

Opublikowanie informacji o wyborze projektu Medical Inventi do dofinansowania w ramach poddziałania 2.3.6 Granty na Eurogranty POIR. Lista projektów, które spełniły kryteria i uzyskały wymaganą liczbę punktów z wyróżnieniem projektów wybranych do dofinansowania: www.parp.gov.pl/storage/grants/documents/131/2.3.6-POIR-Runda-IProjekty-wybrane-do-dofinansowania–wersja-na-stron-www.pdf

2020

Październik

Miło nam poinformować, że spółka Medical Inventi S.A. z powodzeniem przeszła audyt Systemu Zarządzania Jakością zgodną z normą PN-EN ISO 13485:2016-04 w zakresie produkcji, magazynowania i sprzedaży nieaktywnych wyrobów medycznych do implantacji – kompozytów kościozastępczych FlexiOss®. Audyt został przeprowadzony w dniach 14-15.10 przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.  

2020

Kwiecień

Z ogromną radością informujemy, że Spółka Medical Inventi S.A. otrzymała certyfikat zgodności WE dla kompozytu kościozastępczego FlexiOss®. To przełomowe wydarzenie w naszym rozwoju. Uzyskanie certyfikatu jest bowiem warunkiem koniecznym do wprowadzenia wyrobu medycznego na rynek i pierwszej sprzedaży. Jest to nasz duży sukces, nagroda za ogrom pracy, jaką w ostatnim czasie wykonał cały nasz zespół, a jednocześnie motywacja na przyszłość. Zaczynamy nowy rozdział.

Certyfikat Jakości Medical Inventi
ul. Nałęczowska 14
20-701 Lublin
Medical Inventi - Łączymy świat medycyny z biznesem

Administracja, marketing

Skip to content