fbpx

2019

2019

Październik

Medical Inventi S.A. zdobywcą Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Badania i Rozwój. Spółka znalazła się w zaszczytnym gronie 21 przedsiębiorstw wybranych z ponad 160 zgłoszeń. Nagrody zostały wręczone w 7 kategoriach. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie gospodarcze, przyznawane raz do roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Inicjatywa w ciągu szesnastu edycji zmieniała swoją formułę, jednak cel przyznawania Nagród do dzisiaj pozostaje niezmienny – wspierać polskich przedsiębiorców i wyróżniać tych najlepszych. Była to XVII edycja tego wydarzenia.

2019

Wrzesień

Medical Inventi S.A. jedną z trzech spółek nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Badania i Rozwój! Kapituła XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP ogłosiła listę 21 przedsiębiorstw nominowanych do otrzymania nagrody. Uroczyste ogłoszenie laureatów oraz wręczenie statuetek przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę odbędzie się 7 października 2019 r., podczas „Kongresu 590” w Jasionce k. Rzeszowa.

Dziękujemy za wyróżnienie oraz gratulujemy pozostałym nominowanym!

2019

Czerwiec

Podpisanie umowy o dofinansowanie w ramach poddziałania 3.2.2. Kredyt na innowacje technologiczne.

Podpisanie umowy dotyczącej powierzenia grantu na realizację projektu „Kompozyt kościozastępczy FlexiOss” w związku z otrzymaną nagrodą w Konkursie Polski Produkt Przyszłości.

2019

Marzec

Udział w Międzynarodowych Targach Medycznych Asia Health 2019 w Singapurze w ramach realizowanego projektu „Go to brand”.

Złożenie wniosku o powierzenie grantu na realizację projektu w zakresie umiędzynarodowienia produktu nagrodzonego w Konkursie Polski Produkt Przyszłości.

2019

Luty

FlexiOss® otrzymał nagrodę główną w kategorii „Produkt przyszłości przedsiębiorcy” w XXI edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Konkurs Polski Produkt Przyszłości promuje najbardziej innowacyjne wyroby i technologie, które mają szansę zaistnieć na rynku krajowym i globalnym: Materiał filmowy oraz Katalog Laureatów.

2019

Styczeń

Udział w Międzynarodowych Targach Medycznych Arab Health 2019 w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) w ramach realizowanego projektu „Go to brand”.

ul. Nałęczowska 14
20-701 Lublin
Medical Inventi - Łączymy świat medycyny z biznesem

Administracja

Skip to content